Oferujemy szeroki zakres usług łączących marketing z technologią

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w wykorzystaniu analityki, AI i Big Data w obszarze marketingu. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów dla wiodących firm w Polsce i za granicą.

Consulting oraz doradztwo AI

Doradztwo dla kadry kierowniczej w zakresie korzyści, wyzwań i pułapek dotyczących projektów AI. Budowanie ROI i planowanie inicjatyw analitycznych, AI i Big Data. Wsparcie decydentów w niezbędny know-how w zakresie zmiany organizacji w kierunku wykorzystania potencjału analizy danych w efektywny sposób.

Analityka i
rozwiązania AI

Tworzenie zrozumiałych dla biznesu (XAI) rozwiązań dostosowanych do potrzeb i ograniczeń firmy wykorzystujące zaawansowaną analizę danych i sztuczną inteligencję. Techno-agnostyczne podejście przy wyborze platformy technicznej w celu optymalizacji całkowitego kosztu posiadania i istniejących aktywów. Wsparcie w efektywnym wdrożeniu rozwiązania w firmie w ramach istniejących procesów, systemów i KPI organizacji.

Big data & BI

Integracja danych wewnętrznych i zewnętrznych w celu uzyskania całościowego obrazu klientów. Wykorzystanie najlepszych narzędzi chmurowych, hybrydowych i lokalnych do zarządzania danymi, przetwarzania i wizualizacji w celu uzyskania optymalnego TCO, wykorzystania zasobów wewnętrznych i wydajności.

Automatyzacja marketingu

Implementacja szytych na miarę rozwiązań z zakresu automatyzacji marketingu i optymalizacji kampanii dla klientów z branż handel detaliczny, bankowość i telekomunikacja. Dostarczanie platform wysokiej dostępności spełniających indywidualne wymagania w oparciu o technologie HCL Unica, IBM Campaign oraz rozwiązanie własne Data Force Group.

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami