Systemy do wizualizacji i analizy danych

Dostarczamy zaawansowane systemy analityczne. W naszej ofercie znajdziesz takie narzędzia, jak: Power BI, SAS CI 360 i SAS Viya. To rozwiązania, które ułatwiają analizę danych i podejmowania trafnych decyzji biznesowych. W naszej pracy wyróżnia nas nie tylko zaawansowana technologia, ale przede wszystkim umiejętność tłumaczenia skomplikowanych wyników analitycznych na język biznesu.

Power BI

Podejście ukierunkowane na klienta (customer centric) zakłada budowanie długoterminowych relacji. Możliwe jest to przez prowadzenie inteligentnego dialogu z klientem, opartego na jego postawach, zachowaniach i potrzebach. Wymaga to połączenia analityki z automatyzacją działań CRM.

Kluczowe misje zakupowe i segmenty można zidentyfikować za pomocą narzędzi analitycznych i metod sztucznej inteligencji.

Systemy rekomendacji pomagają w dostosowaniu promocji, rabatów i produktów, aby zachwycić klientów i zoptymalizować marżę firmy, budżet zapasów i budżet marketingowy. Każdy klient otrzymuje spersonalizowane oferty z rekomendacjami produktów.

SAS Customer Intelligence 360

Poznanie i zrozumienie klientów stanowi kluczowy element budowania trwałych relacji biznesowych. To właśnie nacisk na klienta stanowi fundament sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku.

System SAS Customer Intelligence 360 jest doskonałym narzędziem, które wspiera firmy w tym wyzwaniu.

Dzięki CI 360 przedsiębiorstwa mogą gromadzić, analizować i wykorzystywać dane klientów w bardziej efektywny sposób, co pozwala na dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań, produktów i usług, odpowiadających dokładnie na potrzeby klientów. To z kolei przekłada się na lojalność klientów, wzrost konwersji i osiągnięcie wyższego poziomu satysfakcji zarówno ze strony klientów, jak i przedsiębiorstwa.

SAS Viya

SAS Viya to zaawansowana platforma analityczna, która umożliwia przetwarzanie, analizę i interpretację danych w czasie rzeczywistym. Jest ona kluczowym narzędziem w biznesie - pozwala bowiem na podejmowanie decyzji w oparciu o dane.

System umożliwia natychmiastowe reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe i zachowania klientów, co jest niezwykle istotne w konkurencyjnym środowisku.

Platforma Viya, dzięki najnowszym technologiom analitycznym, pomaga w odkrywaniu trendów i wzorców.

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami