Skuteczniejszy marketing
dzięki danym

Data Force Group to techno-agnostyczna* firma konsultingowa. Pomagamy naszym klientom w zwiększaniu skuteczności marketingu wielokanałowego. Jako nieliczni na rynku łączymy głębokie zrozumienie biznesu i marketingu z wiedzą na temat najnowszych technologii.

*Techno-agnostycyzm – nie preferujemy żadnej technologii. Zawsze doradzamy obiektywnie najlepsze rozwiązanie dla danego projektu.

Ponad 10 lat doświadczenia
w wykorzystaniu danych w marketingu

Nasz zespół należy do najbardziej doświadczonych na rynku. Znamy wszystkie czołowe narzędzia marketing automation i big data. Zgromadzone know-how umożliwia nam szybkie wdrażanie nowych rozwiązań i generowanie świetnych efektów dla naszych Klientów.

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi firmami IT i znamy wszystkie czołowe systemy dostępne na rynku. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie, aby doradzać naszym Klientom najodpowiedniejsze rozwiązania.

Posiadamy status IBM Advanced Business Partner. Oprogramowania IBM używamy od ponad 10 lat i pomagamy w jego rozwoju zgłaszając do IBM sugestie od naszych klientów i problemy.
W naszych wdrożeniach i świadczonych usługach wykorzystujemy następujące oprogramowanie firmy IBM:

• IBM Watson Marketing (IBM Campaign, IBM Interact, IBM Marketing Cloud)
• IBM Campaign, IBM Interact, IBM Marketing Operations, IBM Contact Optimization
• IBM SPSS, IBM DB2 BLU, IBM Cognos

Oprogramowania IBM używamy w naszych projektach od ponad 10 lat. Nasi konsultanci posiadają odpowiednie certyfikaty z zakresu IBM Analytics, Commerce i Cognitive Solutions.

Posiadamy status SAS Silver Partner Program. W naszych wdrożeniach i świadczonych usługach wykorzystujemy następujące oprogramowanie firmy SAS Institute:

• SAS Campaign Management, SAS Marketing Optimization
• SAS Customer Intelligence (SAS CI), SAS Real-Time Decision Manager (SAS RTDM)
• SAS Enterprise Guide (SAS EG), SAS Enterprise Miner (SAS EM)
• SAS Visual Analytics (SAS VA), SAS Data Integration (SAS DI)

Oprogramowania SAS używamy w naszych projektach od ponad 10 lat. Nasi konsultanci posiadają odpowiednie certyfikaty z obszaru SAS Customer Intelligence.

Hurtownie danych i analitykę w chmurze tworzymy w oparciu o największą chmurę obliczeniową na świecie – Amazon Web Services (AWS).
W naszych wdrożeniach i świadczonych usługach wykorzystujemy następujące komponenty platformy AWS:

• Amazon Redshift – hurtownia danych w chmurze
• Amazon Kinesis – przetwarzanie zdarzeń w trybie real-time
• Amazon QuickSight – wizualizacja i BI w chmurze
• Amazon Machine Learning – data mining w chmurze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Dowiedz się więcej