Aktualne oferty pracy

Młodszy analityk CRM

Praca oparta będzie głównie na wsparciu jednego z naszych wiodących Klientów z branży telefonii komórkowej, w realizacji i analizie kampanii marketingowych przy wykorzystaniu aplikacji SAS Enterprise Guide.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesu realizacji targetowanych kampanii marketingowych
  • Przetwarzanie danych w aplikacji SAS Enterprise Guide i SAS Customer Intelligence
  • Przygotowywanie danych na potrzeby analiz
  • Raportowanie efektów biznesowych zrealizowanych kampanii
  • Tworzenie raportów i prezentacji
  • Wsparcie tworzonych rozwiązań analitycznych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe informatyka/ matematyka/ statystyka lub studenci ostatnich lat
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Znajomość aplikacji SAS Enterprise Guide
  • Znajomość metod analizy i przetwarzania danych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Entuzjazm do wykonywanej pracy, chęć rozwoju i uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programu SAS i języka 4GL
  • Wiedza i umiejętność wykorzystania analizy danych do działań biznesowych
  • Znajomość zagadnień i algorytmów data mining oraz możliwości ich wykorzystania

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szkolenia, zdobycie cennego doświadczenia z zakresu analitycznego CRM oraz Campaign Management, zdobycie umiejętności wykorzystania danych

Prosimy o dadanie pliku CV

Analityk Biznesowy

Udział w projektach doradczo-analitycznych oraz przy wsparciu procesów raportowania biznesowego u naszych kluczowych klientów.

  • Przetwarzanie danych na potrzeby analiz
  • Wykonywanie analiz statystycznych
  • Przygotowywanie wyników z przeprowadzonych analiz
  • Przygotowywanie raportów biznesowych
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań analitycznych
  • Opracowywanie prezentacji z wynikami analiz oraz rekomendacjami

  • Doświadczenie w projektach analitycznych
  • Wykształcenie wyższe – informatyka/ matematyka/ statystyka
  • Znajomość pakietów statystycznych SPSS, R, SAS Enterprise Miner
  • Znajomość metod statystycznych oraz algorytmów data mining i możliwości ich wykorzystania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność wnioskowania biznesowego z danych
  • Umiejętność prezentowania wyników z analiz odbiorcom biznesowym

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji wielu projektów konsultingowych, zdobycie umiejętności wykorzystania danych do rozwiązywania problemów biznesowych, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość szybkiego rozwoju.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Dowiedz się więcej